Vizyonumuz

Green Beach Hotel olarak, her yanı güzellik ve eşsiz manzaralarla dolu tatil cenneti olan Kalkan’a gelen misafirlerimizin, konaklamalarındaki ilk tercihi olmak. Misafirlerimize tatilleri boyunca yüksek kaliteli ve özel hissettirecek bir konaklama deneyimi ile hizmet sunarak aynı zamanda; doğaya, kültüre ve topluma saygı duyan bir işletmenin parçası olduklarını hissetmelerini sağlamak tek amacımızdır.

Misyonumuz

Green Beach Hotel olarak, misafirlerimizin tatil deneyimlerini unutulmaz kılmak ve konuklarımızın ihtiyaçlarına öncelik vererek onlara en yüksek kalitede hizmet sunmak bizim en büyük misyonumuz. Doğal güzelliklerini koruyan, çevreye duyarlı, kültürel varlıkları önemseyen ve bu sayede misafirlerimize sürdürülebilir bir turizm deneyimi sunarak, kültürel miraslarımıza saygı göstererek; turizmin bölgedeki ekonomik, sosyal ve kültürel etkilerine de dikkat edecek bir işletme olmak.

Misafirlerimizin Green Beach Hotel’i tercih etmelerinde en önemli neden; kaliteli ,samimi ve güler yüzlü hizmet anlayışımız, doğayla uyumlu tesisimiz ve en önemlisi misafir memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir işletme olmak.

Green Beach Hotel olarak misafirlerimiz rahat ve konfor dolu bir tatil geçirmelerini ve aynı zamanda kendilerini evlerinde gibi huzur dolu hissetmelerini amaçlıyoruz.