Kalkan Mah. Kışla Cad. No: 37, Kışla Mevki, Kalkan / Kaş, Antalya
7/24
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

 

Green Beach Hotels, Turkuaz rengi denizi ve muhteşem doğa manzarasıyla dünyaca ünlü Kalkan koyunda Bed & Breakfast konseptinde hizmet vermektedir. Otelimiz mavi bayraklı, deniz üzeri platform plajıyla sizlere caretta carettalarla birlikte yüzme imkânı ve eşsiz deniz keyfi sunar. 

Akdeniz’in doğal mirası zeytin ağaçlarının altında, göz alıcı eşsiz deniz manzarası eşliğinde; mükemmel bir tatil deneyimini sizlere sunuyor...

Eşsiz Manzara

Antalya, Kaş, Kalkan'ın eşsiz deniz ve doğa manzarasına doyamayacağınız, Kışla Koyu'nun tamamına hakim, denize sıfır ve 400 metre platform plajımızın tadını çıkartmaya hazır olun!

Kolay Ulaşım

Kalkan Merkez'e sadece 1100m uzaklıkta olan otelimiz, Kaş Merkez'e sadece 27km uzaklıktadır. Ayrıca Kaputaş Plajı'na 6,2 km; Patara Plajı'na ise 19 km uzaklığındayız.

İncelik ve Zerafet

Otelimizdeki deniz üzeri platform plajımızda 09:00 ile 20:00 saatleri arasında Bar ve Snack servisimiz; 20:30 ile 24:00 saatleri arasında Alacart Restoranımız hizmet vermektedir.

Sakin ve Huzurlu

Günlük hayatımızda yaşadığımız stresten arınmanın en güzel yolu, gürültüden uzak, huzurlu mekanların enerjisini içimize çekmekten geçer. Green Beach Hotels sizleri huzura davet ediyor...